Domů » Reference

Reference

Velice ráda bych Ivanu doporučila. Jsem maminka dvou dětí a mluvím 4 jazyky. Moje devítiletá holčička se učí anglicky a Ivana mi pomohla krásně nakopnout jak mne, tak mou dceru, abych se nebála ji učit. Protože jsem se bála ji učit se svou výslovností, která není úplně dokonalá. Ještě jednou děkuji a můžu jen doporučit.

Klaudia Rákóczi Vidunová

———————————————————————————————————————————————————

Ráda bych poděkovala Ivaně za velmi přínosné povídání k „výuce“ angličtiny vlastních dětí. Mám tři děti, dvě na distančním vzdělávání. Jakéhokoli učení mají po krk, speciálně když se do toho musí vložit maminka… A co na to jít jinak? Ale jak??? Hned druhý den po konzultaci s Ivanou jsem čekala s dcerou u zubaře. Dcera se třásla strachy a já si vzpomněla na náš rozhovor a pustila se do akce. Anežka se řehtala, blbly jsme spolu a ohromně nás to obě bavilo. Bylo nám skvěle! A to jsme mluvily anglicky a byly u zubaře! Už dlouho jsme se tak spolu nezasmály! Vlastně stačí málo a z vopruz učení angličtiny se stane domácí zábava. Děkuju! 😊

Anna Buňková

—————————————————————————————————————————————————–

S Ivčou jsem měla několik hodin angličtiny, abych se dostala do formy, než nastoupím do práce. A byla jsem moc spokojená – Iva je profesionál každým coulem. Nejenže má výborné znalosti, ale taky je umí mistrně předat dál. Vždy je skvěle připravená a každá minuta výuky je náležitě využita. Člověk pak pokaždé odchází s pocitem, že se opravdu posunul dál. Díky!

Lucie Krátká

—————————————————————————————————————————————————–

Bez jazyků se dnes člověk skoro neobejde a pokud je to v mých silách, chtěla bych svým dětem pomoci, aby byly pro ně cizí jazyky zábavou a lehkostí a ne (školním) strašákem. Tento kurz mě v mém přání podpořil a doslova vlil spoustu energie na to, abychom do toho s dětmi šli, i když jako rodiče nejsme rodilí mluvčí. Hned po prvním týdnu jsem začala tipy lektorky převádět do reality a děti na to báječně reagovaly. Bezvadné je, že na to není potřeba žádný speciálně vyhrazený čas „výuky“, který by se nám v našem denním rozvrhu těžko hledal. Takže, Ivanko, velké díky!

Lucie Zejdová

——————————————————————————————————————————————————

Měla jsem s Ivanou několik hodin konverzace v angličtině, kterou jsem už léta neoprašovala, a byla jsem z toho moc nadšená. Ivana se přizpůsobila mé úrovni i tématům a snažila se vylovit v mé hlavě dávno zasunuté věci a ony fakt vyplouvaly!!! Naváděla mě konverzací k tomu, abych si je opakovala a po hodině vždy ještě zaslala text, se vším, co byl trošku problém, abych si to mohla zopakovat sama. Hodiny s ní byly moc příjemné a přínosné. Moc děkuju!

Lucie Šídlová

—————————————————————————————————————————————————–

Na anglické konverzace jsem se přihlásila hlavně ze zvědavosti, jestli vůbec budu rozumět a jestli mi to něco přinese… Hned po první lekci jsem byla nadšená a maximálně spokojená. Ivana nabídla možnost, zvolit si téma konverzace, délka 30 minut je optimální a radost, že mluvím a rozumím obrovská. Rozhodně doporučuji alespoň vyzkoušet…

Klára Matěnová

—————————————————————————————————————————————————–

O učení cizího jazyka u dětí jsem zjišťovala spoustu informací už dříve. Ale vlastně to vždy bylo stejné: Mluvte na ně, popisujte, co děláte, čtěte… A ujištění, že to zvládne i někdo, kdo anglicky neumí na špičkové úrovni. Jenže to vždy říkal někdo, kdo několik let žil v zahraničí, cizí jazyk vyučoval, pracoval ve firmě, kde se cizím jazykme mluvilo… Zkoušela jsem to, ale stále jsem se zasekávala na neznalosti některých slovíček. Já takové znalosti nemám, i když se snažím učit i sebe. Ale tady jsem konečně dostala jednoduché naprosto konkrétní a srozumitelné rady, co a jak dítě učit. Jak mu to předat, aby opravdu chápalo, co říkám. Jak postupovat a rozvíjet to, co už umí. A především jsem sama překvapená, kolik toho vlastně umím a můžu předat dál. Teď mám najednou plán na několik dalších let a už se toho vůbec nebojím.

Šárka

——————————————————————————————————————————————————-

Ivke ďakujem pekne za trpezlivosť a ochotu. Učenie online som vyskúšala prvá krát a po počiatočných rozpakoch sa mi to začalo páčiť. Ivka objasnila, vysvetlila, opravila, doplnila. Za mna super. Ale je jasne, že človek tomu musí venovať svoj čas…

Jana Kohútová

—————————————————————————————————————————————————–

Kurz mi přinesl vnitřní klid a motivaci pokračovat. Vynervovaná matka může těžko něco předávat. Ujasnila jsem si své proč. Byť jsem se tomu poslední rok tolik nevěnovala, najednou jsem zase začala mluvit, hrát si, různě jazyk používat, a to kdykokiv, bez plánování.
Přestala jsem se stresovat z toho, že nejsem rodilá mluvčí a kolik chyb bych tak mohla napáchat.
Také mi dodalo spoustu pohody to, že dítě dlouho, dlouho nemusí nijak odpovídat, ani slova opakovat a i tak jazyk vstřebává.
Dostala jsem spoustu tipů i na aplikace, videa…
Opravdu moc kurz doporučuji všem. Hlavně demotivovaným rodičům.
Děkuji.

Kristýna Bradová

——————————————————————————————————————————————————