Domů » O mně

O mně

Výuka angličtiny a němčiny

Jsem nadšená jazyková lektorka pro děti a dospělé. Pokud se chcete naučit anglicky či německy, nebo hledáte lektorku těchto jazyků pro své dítě, jste tu správně:-) Jazyky jsem učila na gymnáziích a semestrálně také na VŠ. Nyní jsem s našimi dětmi doma a dávám individuální či skupinové lekce online.

Konzultace a mentoring pro rodiče

Mí dospělí studenti se mne často ptají, jak mohou pomoci svým dětem naučit se cizí řeč. A u svých dětských studentů vidím velké rozdíly v učebních pokrocích, když se jejich rodiče naučí, jim s osvojováním cizího jazyka pomáhat. S manželem máme 5 dětí a vím, co to znamená dětem cizí jazyk zprostředkovávat v domácím prostředí. Předávám jim cizí jazyky od narození. Angličtinu i němčinu 🙂 a chaos „v tom“ nemají. A česky umí taky 🙂 Ráda vám ukážu, jak efektivně pracovat s dětmi na jejich jazykovém vzdělávání. A není potřeba čekat, až dítě nastoupí do školy či školky. Učení se cizích řečí odmalička sebou nese řadu výhod, které dítě získá prakticky jen tak, bez námahy.

Jste-li rodič dítěte 0-12 let, mám pro Vás v nabídce konzultace „JAK NA JAZYKY U DĚTÍ“, kde Vám podrobně vysvětlím, jak pomáhat dětem při učení cizích jazyků v rámci domácího prostředí.

Skutečnost, že jsem se před léty rozhodla vést své děti vícejazyčně mě neskutečně obohatila v tom, jak s dětmi co se týče jazyků pracovat. Vše, co vás rodiče učím na konzultacích či v kurzu mám vyzkoušené „na vlastních dětech“ a vím, že mé postupy fungují.

Vzdělání a zahraniční pobyty

Vystudovala jsem obor Učitelství pro střední školy anglistika/amerikanistika-germanistika na filozofické fakultě Ostravské univerzity v Ostravě.

Abych se nenudila 🙂 přibrala jsem si k jedné vysoké škole ještě druhou a to ekonomickou fakultu obor Ekonomika podnikání na VŠE-TU Ostrava.

Během studií jsem strávila semestr na Univerzitě v Kolíně nad Rýnem a také opakovaně jezdila pracovat na Pellworm, malý ostrov na severu Německa.

Po prvním roce studia na VŠ jsem si vzala „pauzu“ a odletěla do USA na 5měsíční pobyt v rámci programu Work and Travel, po jeho skončení jsem se na dalších 5měsíců přesunula do Velké Británie.

Díky tomu, že jsem střídavě žila a pohybovala se v cizojazyčném prostředí se angličitina s němčinou staly mou součástí a nemám tyto jazyky „jen“ vystudované ale i „prožité“.